Navigation
Your Cart

Noteikumi

Produktu pasūtīšanas un apmaksas vispārējā kārtība:

Pasūtijuma izveide:

Ruksi.lv klientiem ir iespēja sakomplektēt pasūtijumu no piedāvātā sortimenta pēc brīvas izvēles. Cenas pie produktiem ir norādītas par kilogramu, bet Jūs varat atstāt ziņu,ka vēlaties produktu iegādāties gabalos un mēs aprēkināsim cik ir summa kas jāmaksā un nostūsim Jums precīzu apmaksas summu. 

Pasūtijuma apstrāde:

Pēc pasūtijuma veikšanas ar vēlamo produktu daudzumu tiks veikta pasūtijuma individuāla apstrāde un summas precizēšana. Pāris tuvāko dienu laikā saņemsiet apstiprinājuma ēpastu ar precīzi pieejamiem daudzumiem un precīzu gala samaksas aprēķinu un ērtu rēķinu apmaksu iespēju.

Iespējami 3 piegādes veidi:

  • Bez piegādes samaksas iespējams saņemt preci uzņēmumā “Kazdangas miesnieks”, “Bērzu gatve-9”, Kazdangas pagastā, Aizputes novadā iepriekš sazinoties lai saskaņotu laiku.
  • Piegāde līdz jūsu adresei par papildus samaksu.
  • Piegāde ar Omniva pakomātiem.

Ja Jums rodas jautājumi par piegādi, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni: 29463685 ! Būsim priecīgi Jums palīdzēt un rast izdevīgāko un ērtāko risinājumu!

Preces atgriešana

Preces netiek atgriestas.

Klientu datu aizsardzība

Visa informācija, kas skar personu datus un nepieciešama preču iegādei, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un tie tiks izmantoti tikai un vienīgi preču iegādei.

Pārdevējs apzinās un ievēros visus drošības pasākumus, kas saistīti ar karšu datu pārsūtīšanu un pircēja kartes dati netiks glabāti. Tiks ievēroti drošības pasākumi, lai kartes dati nenonāk trešo/nepiederošo personu rokās.

Mājaslapas izmantošanas nosacījumi

Neautorizēta mājas lapas izmantošana, satura mainīšana vai kropļošana, kā arī mājaslapas

nepieejamības radīšana ir krimināls un ar likumu sodāms pārkāpums.

Šo noteikumi neievērošanas gadījumā SIA “Rukši” ir tiesības griezties pret personu ar LR likumdošanā esošajiem likumiem, par pienākumu neievērošanu.

Maksājumu un pasūtījumu nosacījumi

Visas produktu galējās cenas mājaslapā ir norādītas Euro (€) valūtā ierēķinot PVN

Apmaksu veikt tikai pēc precizēta rēķina saņemšanas,kuru nosūtīsim Jums uz norādīto epastu.